408 Odd Nerdrum - Ryggvendt kvinneakt 1974

Odd Nerdrum - Ryggvendt kvinneakt, 1974
Litografi, nummerert og signert.
(Katalogfoto)
- Dimensions:Rammemål: 78x102 Motivmål: 57x75 cm.
| Estimate | 15,000 - 18,000 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 20% |
| *Droit de Suite applies | |

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.