506 Kane, Tinn i Telemark 1766

Kane, Tinn i Telemark 1766
  • Kane, Tinn i Telemark 1766
  • Kane, Tinn i Telemark 1766
  • Kane, Tinn i Telemark 1766
  • Kane, Tinn i Telemark 1766
  • Kane, Tinn i Telemark 1766
  • Kane, Tinn i Telemark 1766
  • Kane, Tinn i Telemark 1766
  • Kane, Tinn i Telemark 1766

Rikt skåret og malt kane, fra Tinn i Telemark.

Eierinitialer og årstall HOS:1766. på undersiden.

  • Tilstandsrapport:Rep.på nebb.
  • Dimensjoner:H:16 B:7,3 L:25 cm.
  • Proveniens:Privat samling.

Verdivurdering60 000 - 80 000 SEK
Kjøpers salær (inkl. MVA)20%
Kontakt

Sølvesen Myhre Berntsen

Frognerveien 31

0263 Oslo

+47 40 40 20 29

sm@smbantikviteter.no

Følg oss

© Programvare Copyright 2026 Skeleton. Alle rettigheter forbeholdt.