465 Kai Fjell - Fange 1974

Kai Fjell - Fange 1974
  • Kai Fjell - Fange 1974

Kai Fjell - Fange

Blyant og akvarell på papir

Signert N.t.h. Kai Fjell - 77

(*)

  • Dimensjoner:Rammemål: 37x52 cm.

Verdivurdering6 000 - 8 000 SEK
Kjøpers salær (inkl. MVA)20%
*Droit de Suite gjelder
Kontakt

Sølvesen Myhre Berntsen

Frognerveien 31

0263 Oslo

+47 40 40 20 29

sm@smbantikviteter.no

Følg oss

© Programvare Copyright 2026 Skeleton. Alle rettigheter forbeholdt.