421 Vikingskip David Andersen #2

Vikingskip i vindusemalje, med turkis speilemalje innvendig i bunnen.
Stemplet David Andersen.
Silver & plique a jour viking ship boat c1910 marked 930 with makers mark
- Tilstandsrapport:Sprekker.
- Dimensjoner:6,5x12,5 cm.
- Proveniens:Bjørn Smiths samling
| Verdivurdering | 6 000 - 8 000 SEK |
| Kjøpers salær (inkl. MVA) | 20% |

Kontakt
Sølvesen Myhre Berntsen
Frognerveien 31
0263 Oslo
+47 40 40 20 29
sm@smbantikviteter.no
© Programvare Copyright 2026 Skeleton. Alle rettigheter forbeholdt.