421 Vikingskip David Andersen #2

Vikingskip David Andersen #2
  • Vikingskip David Andersen #2

Vikingskip i vindusemalje, med turkis speilemalje innvendig i bunnen.

Stemplet David Andersen.

Silver & plique a jour viking ship boat c1910 marked 930 with makers mark

  • Tilstandsrapport:Sprekker.
  • Dimensjoner:6,5x12,5 cm.
  • Proveniens:Bjørn Smiths samling

Verdivurdering6 000 - 8 000 SEK
Kjøpers salær (inkl. MVA)20%
Kontakt

Sølvesen Myhre Berntsen

Frognerveien 31

0263 Oslo

+47 40 40 20 29

sm@smbantikviteter.no

Følg oss

© Programvare Copyright 2026 Skeleton. Alle rettigheter forbeholdt.