408 Odd Nerdrum - Ryggvendt kvinneakt 1974

Odd Nerdrum - Ryggvendt kvinneakt, 1974
Litografi, nummerert og signert.
(Katalogfoto)
- Dimensjoner:Rammemål: 78x102 Motivmål: 57x75 cm.
| Verdivurdering | 15 000 - 18 000 SEK |
| Kjøpers salær (inkl. MVA) | 20% |
| *Droit de Suite gjelder | |

Kontakt
Sølvesen Myhre Berntsen
Frognerveien 31
0263 Oslo
+47 40 40 20 29
sm@smbantikviteter.no
© Programvare Copyright 2026 Skeleton. Alle rettigheter forbeholdt.